CHARITA: Pomáhejme pomáhat - finanční pomoc pro Klubíčko Beroun, o.p.s - více voucherů=vyšší příspěvek

sleva hlava
-0 %

Dříve: 100 Kč

0 lidí

Zakoupit za 100 Kč

Nezisková organizace Klubíčko Beroun, o.p.s. je již 20 let v našem regionu spojována s profesionálními sociálními službami pro děti i dospělé s těžkým zdravotním postižením i jejich rodiny.

Kvalitní péče není zadarmo, tak pojďme finančně přispět na činnost. Výtěžek ze zakoupených voucherů bude využit na zakoupení potřebného vybavení (vodní lůžko, polohovací vaky, velké akvárium, nábytek, koberce...)

Chcete přispět více? Zakupte více voucherů

Klubíčko vedou rodiče postižených dětí, kteří v minulosti vybudovali v berounském Komunitním centru (Bezručova 928) Integrační centrum Klubíčko poskytující komplex sociálních služeb, vzdělávání, terapií a integrovaných volnočasových aktivit vč. bezbariérové dopravy cca 70 klientům.

Od roku 2012 provozuje toto zařízení společnost Dobromysl o.p.s.

Rodiče těžce postižených dětí budují od roku 2014 na Vráži u Berouna nové zařízení, tentokrát rodinného typu – „Penzion Klubíčko“.

Toto zařízení je jedinečné v tom, že CELOROČNĚ poskytuje komplex registrovaných sociálních služeb, terapií a integrovaných volnočasových aktivit doplněný bezbariérovou dopravou dětem, mladistvým a dospělým s těžkým zdravotním postižením v malém penzionu rodinného charakteru s vysokým důrazem na individuální potřeby klientů.

Dále poskytujeme terénní sociální služby Osobní asistenci a včetně asistované dopravy osob se zdravotním postižením bezbariérově upraveným automobilem Dacia Dokker.

Nabízíme integrované volnočasové aktivity a zajišťujeme vzdělávání pečujících osob a informační servis z oblasti sociálních služeb a legislativy.

Klubíčko přednostně zaměstnává rodiče postižených dětí a osoby se zdravotním postižením a řadu odborníků, čímž je zajištěna vysoká úroveň a kvalita poskytovaných služeb - zejména pro klienty s těžkým zdravotním postižením. I proto služby Klubíčka střídavě využívá cca 60 dětí i dospělých zejména s těžkým zdravotním postižením z celé ČR.

Podmínky

Zakoupením voucheru přispějete na činnost společnosti. Nemusíte nikde uplatňovat, prostředky budou v plné výši automaticky převedeny na účet Klubíčko Beroun, o.p.s.

Kde uplatnit?

Klubíčko Beroun, o.p.s.

Damilská 172

26601 Tetín

www.klubickoberoun.cz

info@klubickoberoun.cz

+420 722 955 596